Nokia 5800XM/NE(1.oldalon fontos infók.Kérdés előtt olvass!)

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia 5800XM/NE(1.oldalon fontos infók.Kérdés előtt olva

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

kleingy írta:Szeretnék vmi biztonsági mentést a számokról a SIM-en kívül azért... A következő telóm még nincs meg, előre szeretnék mindent lementeni, hogy mire eladom, addigra csak hard resetet kelljen csinálni és mehessen a tel a következő gazdinak.
BT-n meg csak egyesével lehet átküldeni... Na neee...
Akkor pedig marad a PcSuite-Outlock verzió. :yes:
Egyébként szerintem Bt vel is átküldhető egyszerre mind,ha kijelölöd őket.
Kipróbáltam,az összeset át lehet küldeni egyszerre. :yes:
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
kleingy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2010-02-23 kedd 21:40:34
Készüléktípus: i9100
Nem:
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 8 times
Been thanked: 20 times

Re: Nokia 5800XM/NE(1.oldalon fontos infók.Kérdés előtt olva

Hozzászólás Szerző: kleingy »

Akkor PC Suite telepítés indul (hogy rohadna meg...).
BT-n csak egyesével lehet (7végén párom HTC Desire-re mentette így át őket a sajátjáról, egyszerre nem lehet, ahogy amúgy törölni is csak bonyolultan és egyesével lehet a kontaktlistából, ez is ritka idiótán van megoldva...).
CM9
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia 5800XM/NE(1.oldalon fontos infók.Kérdés előtt olva

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

kleingy írta:Akkor PC Suite telepítés indul (hogy rohadna meg...).
BT-n csak egyesével lehet (7végén párom HTC Desire-re mentette így át őket a sajátjáról, egyszerre nem lehet, ahogy amúgy törölni is csak bonyolultan és egyesével lehet a kontaktlistából, ez is ritka idiótán van megoldva...).
Próbáld ki!Én most próbáltam és megy.névjegyzék/opciók/megjelölés/öszzes megjelölése.Utána,opciók küldés névjegyként.megkérdi,hogy üzenet,vagy Bt a Bt-t kijelölöd,akkor kéri a bt bekapcsolást,a többi gondolom ismerős.
Ugyanezzel a kijelöléses módszerrel az összes kontakt egyszerre törölhető.
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
kleingy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2010-02-23 kedd 21:40:34
Készüléktípus: i9100
Nem:
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 8 times
Been thanked: 20 times

Re: Nokia 5800XM/NE(1.oldalon fontos infók.Kérdés előtt olva

Hozzászólás Szerző: kleingy »

Érdekes, párom 5800-ján nem lehetett BT-n az összeset egyszerre átküldeni. Vagy csak ő volt balfék ennyire. :D (Mindenesetre egy délutánt eltolt ezzel.)
Az összes kontakt törlését tudom, de nekem szanálni kellett sok száz kontakt közül és csak mondjuk a felét akartam törölni. Gondoltam egyesével kijelölöm, majd opciók és törlés a kijelölteket. Na de egyesével nem lehet kijelölni kontaktokat!

Egyébként köszönöm a sok infot, a PC Suite tényleg király, nem is értem, miért az idióta Ovival szívtunk 1 évet... :)
CM9
Avatar
solat
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2010-04-23 pén. 19:09:18
Készüléktípus: Xperia Ray
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: A hegyekbe
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800XM/NE(1.oldalon fontos infók.Kérdés előtt olva

Hozzászólás Szerző: solat »

Walaki01 írta:
kleingy írta:Akkor PC Suite telepítés indul (hogy rohadna meg...).
BT-n csak egyesével lehet (7végén párom HTC Desire-re mentette így át őket a sajátjáról, egyszerre nem lehet, ahogy amúgy törölni is csak bonyolultan és egyesével lehet a kontaktlistából, ez is ritka idiótán van megoldva...).
Próbáld ki!Én most próbáltam és megy.névjegyzék/opciók/megjelölés/öszzes megjelölése.Utána,opciók küldés névjegyként.megkérdi,hogy üzenet,vagy Bt a Bt-t kijelölöd,akkor kéri a bt bekapcsolást,a többi gondolom ismerős.
Ugyanezzel a kijelöléses módszerrel az összes kontakt egyszerre törölhető.
Létezik még egyszerűbb megoldás is. Ovi Suite/PC Suite-> Névjegyek szinkronizálása. Nem kell össze vissza jelölgetni, pipálgatni és BT-n simán átpakolja őket egyetlen kattintással.
Eddigi telefonjaim: Alcatel One Touch Easy, Nokia 3210, Nokia 3410, Motorola C325, SonyEricsson D750i, SonyEricsson W910i, Nokia 5800XM, SonyEricsson Xperia Ray
Avatar
kleingy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2010-02-23 kedd 21:40:34
Készüléktípus: i9100
Nem:
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 8 times
Been thanked: 20 times

Re: Nokia 5800XM/NE(1.oldalon fontos infók.Kérdés előtt olva

Hozzászólás Szerző: kleingy »

Most már megoldottam, de köszi. :)
CM9
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia 5800XM/NE(1.oldalon fontos infók.Kérdés előtt olva

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

solat írta:
Létezik még egyszerűbb megoldás is. Ovi Suite/PC Suite-> Névjegyek szinkronizálása. Nem kell össze vissza jelölgetni, pipálgatni és BT-n simán átpakolja őket egyetlen kattintással.
Igen csak előtte be kell állítani a frissítés irányát.Jártam én is úgy,hogy az összes névjegyemet megduplázta az OVI a a telón a szinkronizálás után. :angry: Aztán lehetett szanálni a felesleget egyenként. :censored:
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
hun_milo
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 18:28:59
Készüléktípus: E 72 Lumia710
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Dél Dunántúl- Belfast- Nei-Pori háromszög :-))
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: Nokia 5800XM/NE(1.oldalon fontos infók.Kérdés előtt olva

Hozzászólás Szerző: hun_milo »

kleingy írta:Érdekes, párom 5800-ján nem lehetett BT-n az összeset egyszerre átküldeni. Vagy csak ő volt balfék ennyire. :D (Mindenesetre egy délutánt eltolt ezzel.)
Az összes kontakt törlését tudom, de nekem szanálni kellett sok száz kontakt közül és csak mondjuk a felét akartam törölni. Gondoltam egyesével kijelölöm, majd opciók és törlés a kijelölteket. Na de egyesével nem lehet kijelölni kontaktokat!

Egyébként köszönöm a sok infot, a PC Suite tényleg király, nem is értem, miért az idióta Ovival szívtunk 1 évet... :)
Tudsz mentést csinálni a memória kártyára is, sose árt ha több helyen van , Eszközök>>Fájlkezelő>>Mentés, itt be tudod állítani mit-hova-mikor -stb :yeah:
Avatar
kleingy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2010-02-23 kedd 21:40:34
Készüléktípus: i9100
Nem:
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 8 times
Been thanked: 20 times

Re: Nokia 5800XM/NE(1.oldalon fontos infók.Kérdés előtt olva

Hozzászólás Szerző: kleingy »

Igen, ez is be van állítva, amióta megvan a tel, naponta mentett. Csak hol vannak a mentett fájlok??? Intézőben nem találtam olyan formátumú mentést, amivel tudok is mit kezdeni.
CM9
Avatar
hun_milo
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 18:28:59
Készüléktípus: E 72 Lumia710
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Dél Dunántúl- Belfast- Nei-Pori háromszög :-))
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: Nokia 5800XM/NE(1.oldalon fontos infók.Kérdés előtt olva

Hozzászólás Szerző: hun_milo »

kleingy írta:Igen, ez is be van állítva, amióta megvan a tel, naponta mentett. Csak hol vannak a mentett fájlok??? Intézőben nem találtam olyan formátumú mentést, amivel tudok is mit kezdeni.
Az E/Backup mappába menti, de a PC.suite- al mented onnan is vissza tudod állítani másik telefonra is.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”