Nokia 6120 Classic

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Nokia 6120 Classic

Hozzászólás Szerző: Segal »

gelyko
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 16:20:18
Készüléktípus: Nokia5800Black+Samsung Omnia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6120 Classic

Hozzászólás Szerző: gelyko »

Sziasztok

Életemben először szánom rá magam, hogy frissítsem a telefonom szoftverét, és mindjárt az elején meg is szívtam.
A Nokia 6120 classicomat rádugtam a PC-mre és a hivatalos mód szerint frissítettem az élerhető legújabb szoftverre. Minden sikerült, csak azt vettem észre, hogy az új szoftverrel ( 6.01-es) a korábbi 4-5 nap helyet csak egy napig képes az aksi szuflával bírni. Ez nagyon gáz!
Nézegettem külföldi fórumokat és látom, nemcsak egyedi probléma ez.
Kérdésem az lenne, hogy vissza lehet tenni régebbi szoftvert? És ha igen, mi a módja?
Vagy valaki tud valami megoldást a hibára, mert sajna angolból nem vagyok túl jó, így a külföldi oldalakkal nehezen boldogulok.

Előre is köszönöm a segítséget.
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia 6120 Classic

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

gelyko írta:Sziasztok

Életemben először szánom rá magam, hogy frissítsem a telefonom szoftverét, és mindjárt az elején meg is szívtam.
A Nokia 6120 classicomat rádugtam a PC-mre és a hivatalos mód szerint frissítettem az élerhető legújabb szoftverre. Minden sikerült, csak azt vettem észre, hogy az új szoftverrel ( 6.01-es) a korábbi 4-5 nap helyet csak egy napig képes az aksi szuflával bírni. Ez nagyon gáz!
Nézegettem külföldi fórumokat és látom, nemcsak egyedi probléma ez.
Kérdésem az lenne, hogy vissza lehet tenni régebbi szoftvert? És ha igen, mi a módja?
Vagy valaki tud valami megoldást a hibára, mert sajna angolból nem vagyok túl jó, így a külföldi oldalakkal nehezen boldogulok.

Előre is köszönöm a segítséget.

visszafele házilag frissíteni nem lehet :!: sztem nem az akksi a legnagyobb probléma, hanem hogy a 6.01-es SW-t nem lehet hackelni :!:
nem raktad fel a Garmint :?2: akkor szokott a készenléti drasztikusan csökkenni :!:
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
gelyko
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 16:20:18
Készüléktípus: Nokia5800Black+Samsung Omnia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6120 Classic

Hozzászólás Szerző: gelyko »

Köszi a gyors reagálást.

De, fenn van a Garmin is, de elötte ez nem volt gond.
Lepucoljam?
Avatar
TommyX
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 21:10:52
Készüléktípus: Nokia Lumia 1520 + 808 PV
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Somogy-megye
Has thanked: 0
Been thanked: 33 times
Kapcsolat:

Re: Nokia 6120 Classic

Hozzászólás Szerző: TommyX »

gelyko írta:Köszi a gyors reagálást.

De, fenn van a Garmin is, de elötte ez nem volt gond.
Lepucoljam?
Keress egy másik verziót, mondjuk a v4.20.20-as jó lesz :yes:
:cool3:
Kép

Hand's Up Music isn't dead as long as we're alive \O/
Kezdő N8 tulajok számára ajánlott!
Nyugodj Békében KilleR! :cry3:
Avatar
hangya-
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 14:39:03
Készüléktípus: ZTE Blade
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6120 Classic

Hozzászólás Szerző: hangya- »

vagy esetleg ajánlatos 3g módból gsm-re váltani ha nem használsz 3g-t az is szívja az aksit,meg a Bt kikapcsolása esetleg javíthat... :cool1:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hangya- 2009-01-14 szer. 22:38:07-kor.
ZTE Blade Sweet Dreams III remastered 8gb micro sdhc fat+ext
Spike
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 20:44:34
Készüléktípus: Nokia 6120 classic
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6120 Classic

Hozzászólás Szerző: Spike »

Sziasztok! Kis segítség kéne a telefonnal kapcsolatban.Halk a füles,és a csengőhangot is farmerban alig hallani,pedig legmagasabb szintre van rakva,meg a csengőhang is olyan,h hangos. Elvileg valamit kell állítgatni,h ne 1500legyen,ami alap érték,hanem 500 és akkor nagyobb a teljesítménye.
Avatar
hangya-
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 14:39:03
Készüléktípus: ZTE Blade
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6120 Classic

Hozzászólás Szerző: hangya- »

a halk fülesre egy megoldás van :jobbra: saját fülhalgató vagy bt-s füles mindekettővel elég nagy javulás érhető el :!:
1500 vagy 500??? itt mire gondolsz :wacko: nem angyon értem kérlek fejtsd ki bővebben.
ha a frekvenciára gondolsz akkor asszem a 44000-es ami a legjobb(telefonra) ezt pedig sztem valamennyi számítógépes audiószerkeztővel lehet álítgatni.

az alap csengőhangok is halkak???
ZTE Blade Sweet Dreams III remastered 8gb micro sdhc fat+ext
Spike
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 20:44:34
Készüléktípus: Nokia 6120 classic
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6120 Classic

Hozzászólás Szerző: Spike »

Azt hiszem kicsit pontatlanul fejeztem ki magam,nem pont halk,ill. nem abban az értelemben,h valami nagyon halk,csak többet várnék el tőle,pl. metró simán elnyomja a zenét a fülesen, meg a csengőhangot is, régi Nokiámnál 6230i a csengőhang üvöltött,de a zenehallgatás már ott is tragédia volt. Egészen pontosan nem tudom,h mire vonatkozik az az 1500 és 500 sajnos én sem,csak mutatták,h LG telefonnál szervízmenüben,valami hangzást állított és feltételezte,h ilyen van a Nokiában is. Mások is mondták a füles cserét, kérdem,h akkor az tényleg akkora javulást eredményez?
Avatar
Csubakka456
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:37:38
Készüléktípus: Nokia E7-00
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 7 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia 6120 Classic

Hozzászólás Szerző: Csubakka456 »

Spike írta:Azt hiszem kicsit pontatlanul fejeztem ki magam,nem pont halk,ill. nem abban az értelemben,h valami nagyon halk,csak többet várnék el tőle,pl. metró simán elnyomja a zenét a fülesen, meg a csengőhangot is, régi Nokiámnál 6230i a csengőhang üvöltött,de a zenehallgatás már ott is tragédia volt. Egészen pontosan nem tudom,h mire vonatkozik az az 1500 és 500 sajnos én sem,csak mutatták,h LG telefonnál szervízmenüben,valami hangzást állított és feltételezte,h ilyen van a Nokiában is. Mások is mondták a füles cserét, kérdem,h akkor az tényleg akkora javulást eredményez?
De még mennyire. Egy normális füles rengeteget javít! Pl Sennheiser cx300 már egész jó áron kapható.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”