Mrouter 80072741-es hiba

Telefon és PC összeköttetésekkel kapcsolatos hibák témái
wallnerzsolt
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009-02-18 szer. 14:49:55
Készüléktípus: E50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mrouter 80072741-es hiba

Hozzászólás Szerző: wallnerzsolt »

Szevasztok
a régi fóromból találtam utalásokat hogy ez a téma már fenn volt itt. Csak ugye a régi fórum már nem létezik :wacko:
Szóval aki tud segíteni attól kérdezném: M-router 3.1.0.28 hiba üzenete bluetooth kapcsolat esetében 80072741
szerintem sokan találkoztak már vele... hát ha tud valaki megoldást is rá
Segítségetek köszönöm (nem találtam ezen a fórumon erről semmit ezért írtam ezt ide)
Zsolt
NBK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: 80072741 mrouter

Hozzászólás Szerző: NBK »

Szia

Bt-n akarod az adsl netedet használni? Ugye?
wallnerzsolt
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009-02-18 szer. 14:49:55
Készüléktípus: E50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: 80072741 mrouter

Hozzászólás Szerző: wallnerzsolt »

NBK írta:Szia

Bt-n akarod az adsl netedet használni? Ugye?
igen
de próbáltam már sok féle lehetőséges és mivel vista 64 bitem van ezért nagyonsok ott bukik...
jó lenne nekem kábelen is a net megosztás vagy valahogy Bt-on de eddig egyikse ment
NBK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: 80072741 mrouter

Hozzászólás Szerző: NBK »

wallnerzsolt írta:
NBK írta:Szia

Bt-n akarod az adsl netedet használni? Ugye?
igen
de próbáltam már sok féle lehetőséges és mivel vista 64 bitem van ezért nagyonsok ott bukik...
jó lenne nekem kábelen is a net megosztás vagy valahogy Bt-on de eddig egyikse ment
Szia
Nézd át ezt a linket http://gorten.tvn.hu/BT%20net/bt_net.htm bár valóban a 64bites rendszernek sok a buktatója....
wallnerzsolt
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009-02-18 szer. 14:49:55
Készüléktípus: E50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: 80072741 mrouter

Hozzászólás Szerző: wallnerzsolt »

NBK írta:
wallnerzsolt írta:
NBK írta:Szia

Bt-n akarod az adsl netedet használni? Ugye?
igen
de próbáltam már sok féle lehetőséges és mivel vista 64 bitem van ezért nagyonsok ott bukik...
jó lenne nekem kábelen is a net megosztás vagy valahogy Bt-on de eddig egyikse ment
Szia
Nézd át ezt a linket http://gorten.tvn.hu/BT%20net/bt_net.htm bár valóban a 64bites rendszernek sok a buktatója....
Szevasz
ugyan ilyenel próbálkoztam... itt a buktató nem az oprendszer volt mert xp alatt is próbálkoztam. Hanem a blusoleivel nem tudok soros kapcsolatot létrehozni az E50-es telómmal sok másik telóval ment gagyi samsungokkal is most lehet ezt az E50es szimplán nem tudja? :wacko:
Blusoleivel nem tudom ezt a comos kapcsolatot létrehzoni azért próbálkoztam az m-routerrel
(E50es fórumon kérdeztem.... de le se szartak...)
Avatar
Salmi
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:20:43
Készüléktípus: N808 + N9 + Mate 10 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 68 times
Been thanked: 135 times
Kapcsolat:

Re: 80072741 mrouter

Hozzászólás Szerző: Salmi »

wallnerzsolt írta: (E50es fórumon kérdeztem.... de le se szartak...)
Ha egy topikban nem válaszolnak neked, gondolj arra is, hogy esetleg nem tudják a választ. Nem kell egyből arra gondolni, amit te írtál!
wallnerzsolt
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009-02-18 szer. 14:49:55
Készüléktípus: E50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: 80072741 mrouter

Hozzászólás Szerző: wallnerzsolt »

Salmi írta:
wallnerzsolt írta: (E50es fórumon kérdeztem.... de le se szartak...)
Ha egy topikban nem válaszolnak neked, gondolj arra is, hogy esetleg nem tudják a választ. Nem kell egyből arra gondolni, amit te írtál!
gondolhatok én csak jóra is, de most akkor itt se lesz válasz?(mert nem hiszem hogy ez olyan nagyon bonyolult kérdés lenne és hogy egy hasonló telefon tulajdonosa ne tudná, vagy csak egy kicsit gyakorlottab nokia tulaj, és úgy gondolom ez a fórum erről szól, hogy nálam hozzá értőbb emberek segítenek az ilyeneknek mint én)
Válasz küldése

Vissza: “Telefon-PC kommunikációs problémák”