Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: moco »

jandras írta:
moco írta:na, az olaszok megcsinálták az első saját firmware-t 5800-ra.
info: http://www.nokialino.it/forum/showthrea ... -by-Alle46
Nos ez így ebben a formában nem igaz.......
csak azért teszem be ide ezeket, (mivel nekem halvány lila gőzöm sincs az egészről) hogy hátha tudtok benne vájkálni, vagy ellesni dolgokat, ötleteket.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
hangya-
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 14:39:03
Készüléktípus: ZTE Blade
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: hangya- »

http://upfone.hu/?q=content/firmware-mo ... v20-rm-356

ezt probálta már vki?? jól hangzik de én nem merem feltenni mivel nem naon értek még ehhez,még csak ismerkedek :oops: :oops:

ha vki kiprobálta,vagy szivesen kiprobálná az ne tartsa magában a tapasztalatokat! ;)

amúgy ebbe van magyar nyelv sztetek? :hmm2:
és ugye ezt phoenix-el is fel lehet rakni(úgy h nincs meghackelve most a teló)

szerk:ezt is megttudnátok csinálni? :hmm2: :o --->>http://www.nokiamobiletalk.com/wp-conte ... ot0004.jpg
ZTE Blade Sweet Dreams III remastered 8gb micro sdhc fat+ext
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: Macika »

hangya- írta:http://upfone.hu/?q=content/firmware-mo ... v20-rm-356

ezt probálta már vki?? jól hangzik de én nem merem feltenni mivel nem naon értek még ehhez,még csak ismerkedek :oops: :oops:

ha vki kiprobálta,vagy szivesen kiprobálná az ne tartsa magában a tapasztalatokat! ;)

amúgy ebbe van magyar nyelv sztetek? :hmm2:
és ugye ezt phoenix-el is fel lehet rakni(úgy h nincs meghackelve most a teló)

szerk:ezt is megttudnátok csinálni? :hmm2: :o --->>http://www.nokiamobiletalk.com/wp-conte ... ot0004.jpg
Khmmm, második mondat. Odáig még illik eljutni az olvasásban... ;)

"Itt a következő főzött ROM több extra módosítással. Ez is angol nyelvű. Figyelj a Product kódra és az RM számra."
Avatar
hangya-
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 14:39:03
Készüléktípus: ZTE Blade
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: hangya- »

Maci,hát igen úgy tünik h énis csak a léyneget nem vettem észre pedig naon ritkán posztolok mert általában megtalálom a választ de ez elkerűlte figyelmem :oops:
"a hangerő növelve"dologra lennék kivi legfőképp,h tényleg jobb és hangosabb-e.
de azért még várom a tapasztalatokat ;)
ZTE Blade Sweet Dreams III remastered 8gb micro sdhc fat+ext
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

hangya- írta: amúgy ebbe van magyar nyelv sztetek? :hmm2:
Oda is van irva hogy angol nyelvu. Senki nem fog a magyarokon kivul magyar nyelvu FW- t csinalni, amint latod mindenki kiszorja
belole a felesleges nyelveket es csak az angolt meg a sajat anyanyelvet hagyja meg. De latom kozbe ez mar masnak is szemet szurt :D
hangya- írta: és ugye ezt phoenix-el is fel lehet rakni(úgy h nincs meghackelve most a teló)
Minden FW-nel le van irva hogy JAF-al kell rarakni mert az nem ellenoriz CRC-t, ami meg ugye a modositas kovetkezteben elegge megvaltozik (jo persze elvileg lehet uj md hasht-t generalni hozza de nem eri meg a faradtsagot foleg mert nem biztos hogy mukodik). Van is egy ilyen hozzaszolas azon az oldalon hogy a sracnak se ment a Phoenix, vajon miert...
hangya- írta: szerk:ezt is megttudnátok csinálni? :hmm2: :o --->>http://www.nokiamobiletalk.com/wp-conte ... ot0004.jpg
szerk.: na amit ide irtam toroltem mert rajottem hogy te valszeg nem a temara gondoltal hanem hogy ne legyenek feliratok a menuelemek alatt :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bladehu2 2010-02-18 csüt. 17:31:00-kor.
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: potter55 »

hangya- írta:...
szerk:ezt is megttudnátok csinálni? :hmm2: :o --->>http://www.nokiamobiletalk.com/wp-conte ... ot0004.jpg
Próbáld ki ezzel, ha van ROMPatcher a telefonodon.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
hangya-
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 14:39:03
Készüléktípus: ZTE Blade
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: hangya- »

Próbáld ki ezzel, ha van ROMPatcher a telefonodon.
sajna még nincs,de köszi a linket ,még hasznos lehet ;)
még nem mertem hackelni elég rég foglalkozok a symbiannal (6600óta) és már minden symbis rendszer megfordult a kezemben,de még nem akarom beválalni a hacket.majd ha annyira jó főzött romokat csinálnak/tok ;) akkor majd ráveszem magam,nem akarom h elhaljon a teló,ismerem a formámat ezért is kérdezgetek mert még eléggé hadilábon állok a phoenix-el,nemhogy a JAF-al...de amúgy aki most éppen romokat főz..ha nem nagy kérés.megnézné h ez a hangerőmod müxik-e valójában erre naon kivi vagyok,vagy csak annyit h mégis mit kéne változtatni a telóba h ez létre jöjjön?
kik? :) mellesleg temat belerakni szerintem eleve felesleges mert akarmilyen szuper tema is kerulne bele, akkor is csak max a letoltok 20%-nak tetszene, a tobbi mast rak fel. egy ilyen tema helyere fel bele lehet rakni az FW-be kb 10-20db valoban hasznos alkalmazast amit mondjuk a letoltok 80% is hasznosnak talal.
ismét félreértés történt,de ez az én hibám szóval elnézést :oops:
én nem témát szeretnék integrál(tat)ni hanem h iylen legyen a menü ,1 sorba 4 ikon felirat nélkül...de ahogy előttem szóltan úgytűnik h Rp-vel ez megoldható.ugye jólgondolom? :oops: :oops:
bocsánat h ilyen esetlen vok :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
ZTE Blade Sweet Dreams III remastered 8gb micro sdhc fat+ext
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

hangya- írta: sajna még nincs,de köszi a linket ,még hasznos lehet ;)
még nem mertem hackelni elég rég foglalkozok a symbiannal (6600óta) és már minden symbis rendszer megfordult a kezemben,de még nem akarom beválalni a hacket.majd ha annyira jó főzött romokat csinálnak/tok ;) akkor majd ráveszem magam,nem akarom h elhaljon a teló,ismerem a formámat ezért is kérdezgetek mert még eléggé hadilábon állok a phoenix-el,nemhogy a JAF-al...de amúgy aki most éppen romokat főz..ha nem nagy kérés.megnézné h ez a hangerőmod müxik-e valójában erre naon kivi vagyok,vagy csak annyit h mégis mit kéne változtatni a telóba h ez létre jöjjön?
hat ha regota van syimbid akkor tudod hogy ilyen telepitett dolgokkal nem lehet kinyirni a telefont, mert legrosszabb esetben hard reset es a readonly rombol visszarakja a telo az eredeti fajlokat meg mindent a c:-re. szal ha csak ettol felsz akkor nyugodtan probalkozz. elotte ments le mindent es kesz.
hangya- írta: ismét félreértés történt,de ez az én hibám szóval elnézést :oops:
én nem témát szeretnék integrál(tat)ni hanem h iylen legyen a menü ,1 sorba 4 ikon felirat nélkül...de ahogy előttem szóltan úgytűnik h Rp-vel ez megoldható.ugye jólgondolom? :oops: :oops:
bocsánat h ilyen esetlen vok :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
jaja, arra kozbe rajottem latvan hogy melyik patchet ajanlottak :D de ez csak a feliratot tunteti el, asszem lattam mar v3-ra valami progit ami sok ikont csinal de sose probaltam. keress ra a letoltesek kozott van valahol.
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Avatar
hangya-
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 14:39:03
Készüléktípus: ZTE Blade
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: hangya- »

hat ha regota van syimbid akkor tudod hogy ilyen telepitett dolgokkal nem lehet kinyirni a telefont, mert legrosszabb esetben hard reset es a readonly rombol visszarakja a telo az eredeti fajlokat meg mindent a c:-re. szal ha csak ettol felsz akkor nyugodtan probalkozz. elotte ments le mindent es kesz.
én a főzött rom telepítésére gondolok :pirul:
meg ugye már v40-em van amit csak úgy lehet törni h flashelsz azzal meg el lehet rontani.nemde? :oops:
lehet én vok lemaradva :oops: :tongue2:
ZTE Blade Sweet Dreams III remastered 8gb micro sdhc fat+ext
Avatar
jandras
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2009-12-23 szer. 19:41:14
Készüléktípus: Huawei Ascend Y200
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: CeglédNagykáta
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Egyedi firmware 5800-ra (csak óvatosan!)

Hozzászólás Szerző: jandras »

gemisigo írta:Most, hogy túlvagyok az első elba... elsózott főzelékemen, megkérdezném az ebben jártasokat, hogy preinstallt hogyan csináltak pl. a JbakTaskman-hoz? Feltételezem, hogy ez nem fut z:-ről.
Az automatikusan induló cuccok nem mennek Z:-ről. Azokat c:-re rakd (UDA)
Válasz küldése

Vissza: “Modding”