Nokia N97 Mini (RM-555)-re portolt C6 firmware

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
Avatar
ottoa3
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2009-02-23 hétf. 16:36:27
Készüléktípus: n97mini N8
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N97 Mini (RM-555)-re portolt C6 firmware

Hozzászólás Szerző: ottoa3 »

Köszönöm Laci ,hogy kiraktad az első oldalra :D

De közben csináltam egy másikat, ha valakit érdekelhttp://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=40839 ;)

4 soros qwerty billentyűzet kiosztást azért nem főztem bele,mert teljes qwerty bill az jól működik de kicsin sajna nem igazán,ok ill zöld pipa félig latszik és nem is reagál semmire :(
Avatar
hercsi
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2009-08-28 pén. 18:13:35
Készüléktípus: Nokia Lumia 930 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 10 times
Been thanked: 7 times

Re: Nokia N97 Mini (RM-555)-re portolt C6 firmware

Hozzászólás Szerző: hercsi »

Hello lenne egy kérdésem. :hmm2:
Ha most felrakom farkas-laci által közzétett Ottoa3 által javított(bill) portolt romot a minimre akkor utánna esetleg fel tudok rakni egy olyan romot ami nem portolt és még nem a PR.2 de főzőtt ? :hmm2:
Mert ideje lenne már egy újra rakásnak mert kezdi mindig kiírni hogy "megtelt a mem" :confused3: van hogy a telepített programokat nem indítja el "rendszer hiba" :angry: -ára utalva, és folyamatosan kikapcsol telefonálás közben :duhos2: mert azt írja hogy kimerült az akumlátor, pedig utánna bekapcsolom és úgy hogy használom elmegy egy félnapot :crazy: .
válaszokat előre is köszönöm
N73 White->N79 Grey->N97 mini CB Hacked ROM->Nokia N9 Black 64Gb-> Nokia Lumia 930 Black
farkas-laci
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 727
Csatlakozott: 2009-12-14 hétf. 22:37:14
Készüléktípus: Lumia 730 DS
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 99 times

Re: Nokia N97 Mini (RM-555)-re portolt C6 firmware

Hozzászólás Szerző: farkas-laci »

hercsi írta:Hello lenne egy kérdésem. :hmm2:
Ha most felrakom farkas-laci által közzétett Ottoa3 által javított(bill) portolt romot a minimre akkor utánna esetleg fel tudok rakni egy olyan romot ami nem portolt és még nem a PR.2 de főzőtt ? :hmm2:
Mert ideje lenne már egy újra rakásnak mert kezdi mindig kiírni hogy "megtelt a mem" :confused3: van hogy a telepített programokat nem indítja el "rendszer hiba" :angry: -ára utalva, és folyamatosan kikapcsol telefonálás közben :duhos2: mert azt írja hogy kimerült az akumlátor, pedig utánna bekapcsolom és úgy hogy használom elmegy egy félnapot :crazy: .
válaszokat előre is köszönöm
Persze, fel tudsz rakni másikat is.
tarcsajana
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2010-11-13 szomb. 13:39:43
Készüléktípus: N97 mini
Has thanked: 8 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N97 Mini (RM-555)-re portolt C6 firmware

Hozzászólás Szerző: tarcsajana »

Sziasztok!

Már sokszor kaptam válszt idiota kerdeseimre hatha most megint..:) szoval felraktam a javitott 2. c6 romot farkas lacitol.nagyon bejön az uj C6 feeling de a kepernyozarat hogy tudom elocsalogatni? és ha emailem jon az uj csilli villi htmles kliensbe semmi ertesitest nem kapok rola raadasul az SPBshell nem is jelzi..mondjuk abbol kiprobalom az eredetit hatha az a baj...A gyári böngészót irtátok hogy csak villan..nekem is igy volt de ha pl az OVIstorbol nyitok meg egy linket bejott es utana is ment.mindegy is mert operat hasznalok a lenyeg hogy nem olyan rossz az a fozet!

Nekem nagyon bejön es az előző is tökletes volt, csak igy tovabb!!!

Köszi mégegyszer!

Hali...mar kostolgatom es a kepernyozar megvan az email ertesites nem is fog mukodni ugy neztem, viszont miert nem tudom frissiteni ovi suite-tal a programokat, pl a zenelejatszo vagy a facebook..es a telefon sem tudja frissiten..az normalis hogy C6nak latja ugye?
lordwolf88
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011-02-23 szer. 20:50:31
Készüléktípus: N97 mini CB
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N97 Mini (RM-555)-re portolt C6 firmware

Hozzászólás Szerző: lordwolf88 »

Helló mindenki! Feltettem ottoa3 által magyarosított romot. Eddig egész jónak tűník, de nem találom benne az automata fényerő szabályozás funkciót :confused2: Valamiért nem akarja magától beállítani a fényerőt és ez most elég zavaró, hogy reggel süt a nap, délben esik az eső, délutánra meg megint süt a nap :sad: .... Köszönöm a segítséget!

most néztem, hogy a hangutasítás sincs benne, pedig azt sűrűn használtam headset-nél... :sad: Inkább visszateszem Farka Laciét.
Siemens A50->Siemens C60->Nokia N-Gage->Nokia 6630->Siemens C35->Nokia 6230->Samsung Monte->Nokia N97 Mini->ZTE Blade->Nokia N97mini
farkas-laci
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 727
Csatlakozott: 2009-12-14 hétf. 22:37:14
Készüléktípus: Lumia 730 DS
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 99 times

Re: Nokia N97 Mini (RM-555)-re portolt C6 firmware

Hozzászólás Szerző: farkas-laci »

These users thanked the author farkas-laci for the post:
tarcsajana (2011-06-20 hétf. 20:58:14)
Rating: 2.63%
tarcsajana
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2010-11-13 szomb. 13:39:43
Készüléktípus: N97 mini
Has thanked: 8 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N97 Mini (RM-555)-re portolt C6 firmware

Hozzászólás Szerző: tarcsajana »

farkas-laci írta:Van új C6 ROM

Jol hangzik foleg a bongeszo csak en a fozott QTvel nem vagyok megbekelve igyis csak szivok vele...felraktam mar szaz felet a legutolso legjobbal is ujraindul a telo ha elinditok egy QTs appot..pl Dukto...

De amugy johet coool.
solyomlajos0
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 Mini (RM-555)-re portolt C6 firmware

Hozzászólás Szerző: solyomlajos0 »

Elköszönök minden fórumtársamtól, a minimet átvette a feleségem, most már Ő nyüstöli, de Ő valszeg nem fog romokat telepíteni meg stb. Köszönök minden segítséget, és támogatást amit kaptam. Ezentúl a Gaglaxy II topikot fogom erősíteni. Remélem nem bánom meg. ;)
farkas-laci
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 727
Csatlakozott: 2009-12-14 hétf. 22:37:14
Készüléktípus: Lumia 730 DS
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 99 times

Re: Nokia N97 Mini (RM-555)-re portolt C6 firmware

Hozzászólás Szerző: farkas-laci »

Magyarítottam az új 40-es verziójú C6 romot. Mivel a minim szervizben van (érintőpanel, hangszóró, mikrofon csere), közületek kellene valakinek tesztelnie.
- Ovi map 3.06+
- Qt 4.07(3) + Qt mobility 1.01(3) + Qt webkit 4.07(3)
- Speed improve
- Better Ram manager
- Emoticon input
- Ovi contact removed
- Music player with lyrics update
- Nokia Brower 7.3.1.25
Ha működik, kirakom az első oldalra.
Avatar
ottoa3
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2009-02-23 hétf. 16:36:27
Készüléktípus: n97mini N8
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N97 Mini (RM-555)-re portolt C6 firmware

Hozzászólás Szerző: ottoa3 »

farkas-laci írta:Magyarítottam az új 40-es verziójú C6 romot. Mivel a minim szervizben van (érintőpanel, hangszóró, mikrofon csere), közületek kellene valakinek tesztelnie.
- Ovi map 3.06+
- Qt 4.07(3) + Qt mobility 1.01(3) + Qt webkit 4.07(3)
- Speed improve
- Better Ram manager
- Emoticon input
- Ovi contact removed
- Music player with lyrics update
- Nokia Brower 7.3.1.25
Ha működik, kirakom az első oldalra.
Szia Laci! Ahogy lesz egy kis időm tesztelem ;) Nem tudom,hogy láttad By:AhMeD is csinált megint egy új romot. Ez se lehet rossz.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Modding”