Nokia E72

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
simonregina
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-01-19 kedd 21:27:11
Készüléktípus: E72
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: simonregina »

hello!
Most kaptem meg ezt a telefont, már egész jól eligazodom rajta, de sehogy sem találom azt a betűkombinációt amivel lezárom a billentyűzetet.
Nem az automatikusra gondolok, hanem amivel rögtön letudom zárni, ha pl elakakrom tenni. Tud vki segiteni?
köszi előre is
Avatar
kokesz82
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2009-01-27 kedd 11:42:53
Készüléktípus: iphone 5 - note 3
Tartózkodási hely: london
Has thanked: 13 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: kokesz82 »

manuálisan a bal felso gomb és a jobb oldali felso gomb-al tudod lezarni a bill.(amelyik a képernyo alatt van 2 gomb) :whistle: :lol3:
fatmo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010-01-19 kedd 22:57:45
Készüléktípus: Nokia E72
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: fatmo »

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy másnál is jelentkezik-e az a "hiba", hogy a kijelző alatti bal oldali két gomb bal szélén kivilágít a billentyűzet világítás. Ott nem kellene, a többi gombnál szépen zár. Ez valami komoly összeszerelési hiba, vagy ne törődjek vele?
Előre is köszi!
vito
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-01-20 szer. 17:33:16
Készüléktípus: Nokia 3110 Classic
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nokia E72,E52

Hozzászólás Szerző: vito »

Üdvözletem!

Keresek olyan rendszergazda kollégát aki állított már be exchange szervert, a két a tárgy sorban szereplő szánalmas, ócska, putri telefonnal!

Exchange 2003. Van rajta Web mail, SSL, meg minden.
A szintén szánalmas Nokia Admin Guide szerint állítottam be a szervert és tűzfalat.

Az E72-vel próbálkoztunk. Kapcsolódik a kiszolgálóhoz, ki hánnya hogy hibás a tanúsítvány (az mert saját gyártás), elfogadjuk meg mondjuk, hogy mindig elfogadjuk. Kat aztán a nagy büdös semmi. Egy kicsit forog (kb. 5 másodperc) a jobb felső sarokban egy izé aztán semmi. Nem szinkronizál ez semmit. Direkt csináltam egy teszt fiókot, hogy ne legyen sok üzenet.

Interneten megyünk nem WAP-on! Mert azt megtudtam, hogy az kell feltétlenül. A még szánalmasab Pannon hálózatán van a szánalmas telefon.

Egyébként a készülék gyakran lefagy amin csak a ki-be kapcs. segít, lassan bootol, a billenytűzet és a képernyő borzalom.

Nem tudom eldönteni, hogy készülék vagy szerver, tűzfal oldalon van-e a gond.

Előre is kösz.

Tóni
vito
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-01-20 szer. 17:33:16
Készüléktípus: Nokia 3110 Classic
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nokia E72

Hozzászólás Szerző: vito »

Tisztelt Orlix!

Attól, hogy lesújtó véleménnyel vagyok a készülékről, a problémát meg kell oldanom. Nem én választottam a készüléket hanem a cégvezetés. Én csak a rendszergazda vagyok akinek most álmatlan éjszakái vannak emiatt.
Egyébként is miért kéne szeretni ami üzemeltetek.
Az Exchange szerver is egy szánalmas, szeméthegy. A Microsoft egyik az emberiség ellen elkövetett bűne.
Mégis üzemeltetem, mert a usereknek az a "szolgálatás" kell amit az tud.

A rendszergazda nem tudja meg győzni az ügyvezetőt, hogy baromság egy 2.4"-os mobiltelefonnal emailozni.
Kiadták a feladatot meg kell oldani.

Nem azt mondtam, hogy akinek E52 vagy E72 készüléke van az szánalmas! Mindenki olyan telefont vesz amilyen neki tetszik.

A Nokia meg az egész koncepció az szánalmas. De ők uralják a piacot.

Üdv.

Tóni
Bigura
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010-01-13 szer. 19:31:39
Készüléktípus: Nokia E72
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: Bigura »

Sziasztok Ezen a Nokia e72 mennyire lehet internetezni.Jol megjeleniti az oldalakat?vagy teljesen elvezhetetlen?Aki netezik is rajta irjon egy keveset.Koszi elore is
Avatar
kokesz82
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2009-01-27 kedd 11:42:53
Készüléktípus: iphone 5 - note 3
Tartózkodási hely: london
Has thanked: 13 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: kokesz82 »

Bigura írta:Sziasztok Ezen a Nokia e72 mennyire lehet internetezni.Jol megjeleniti az oldalakat?vagy teljesen elvezhetetlen?Aki netezik is rajta irjon egy keveset.Koszi elore is
én az opera mini-vel netezek sokat de van mikor a gyári böngészöt is használom , és szerintem nagyon jó és hamar betölti az oldalakat
meg van a Skyfire is ,az is nagyon jó :yes:
Avatar
csimboo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2009-04-20 hétf. 21:12:35
Készüléktípus: Nokia 5800 XM + Nokia E72
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: csimboo »

sziasztok!
ma olvastam origo techbázisban, hogy a Nokia ingyenesen bocsátja a Nokia tulajdonos rendelkezésére az Ovi Maps navigációs progit, és egyelőre csak 10 modellre elérhető, de spec az e72 köztük van :taps1: :yeah: :lol3: (persze lehet ez már nem új hír, de az origon mai hír, ezt is csak véletlenül olvastam, a nokiaprogramok híreire meg mostanában nincs időm.... :sad: )
na most a kérdésem az volna, hogy hogyan lehet erre szert tenni. mert nekem pc suite van a számgépemen. a telón ugyan van valami OVI Store vagy mifene. valaki segítsen légyszi, hogy hogyan és miként tudnám letölteni a telómra ezt az ingyenes Ovi Maps navigációt, plííííííz! előre is köszi a segítséget!
____________________
Csimboo

NOKIA RULEZ :D
Avatar
kokesz82
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2009-01-27 kedd 11:42:53
Készüléktípus: iphone 5 - note 3
Tartózkodási hely: london
Has thanked: 13 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: kokesz82 »

csimboo írta:sziasztok!
ma olvastam origo techbázisban, hogy a Nokia ingyenesen bocsátja a Nokia tulajdonos rendelkezésére az Ovi Maps navigációs progit, és egyelőre csak 10 modellre elérhető, de spec az e72 köztük van :taps1: :yeah: :lol3: (persze lehet ez már nem új hír, de az origon mai hír, ezt is csak véletlenül olvastam, a nokiaprogramok híreire meg mostanában nincs időm.... :sad: )
na most a kérdésem az volna, hogy hogyan lehet erre szert tenni. mert nekem pc suite van a számgépemen. a telón ugyan van valami OVI Store vagy mifene. valaki segítsen légyszi, hogy hogyan és miként tudnám letölteni a telómra ezt az ingyenes Ovi Maps navigációt, plííííííz! előre is köszi a segítséget!
menü->control panel->phone->sw update
én igy csináltam és onnan töltötte le a tel. és telepítette ;)
Avatar
csimboo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2009-04-20 hétf. 21:12:35
Készüléktípus: Nokia 5800 XM + Nokia E72
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E72

Hozzászólás Szerző: csimboo »

kokesz82 írta:
csimboo írta:hogyan és miként tudnám letölteni a telómra ezt az ingyenes Ovi Maps navigációt
menü->control panel->phone->sw update
én igy csináltam és onnan töltötte le a tel. és telepítette ;)
köszi! :Notworty: de akkor ezzel nem frissítek sw-t, csak az Ovi Mapsot töltöm le, ugye? mert frissíteni nem akarok!
ja, és mindez wifin keresztül kivitelezhető ugye? nem szeretnék adatforgalmat generálni ;)
és amúgy milyen? tényleg fullos (navigáció hanggal meg minden)? és tényleg ingyenes? az honnan tudható, hogyan ellenőrizhető, hogy ingyenes? :blink:
____________________
Csimboo

NOKIA RULEZ :D
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “E-széria”