Nokia 5230

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
Avatar
dussy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:30:54
Készüléktípus: SE X10 mini
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: dussy »

bladehu2: engem érdekelne! Milyen módon lehet feltenni a telóra?

S60v3-as telón volt 'galéria gyorsító' sys fájl, a képeket csak a képek mappából, zenét egy megadott mappából nézte csak...
v5-ön használtok ilyet?
-dussy-
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: Damir »

dussy írta:bladehu2: engem érdekelne! Milyen módon lehet feltenni a telóra?

S60v3-as telón volt 'galéria gyorsító' sys fájl, a képeket csak a képek mappából, zenét egy megadott mappából nézte csak...
v5-ön használtok ilyet?
Moddolt rom-ba bele lehet tenni ;)
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

Damir88 írta:
dussy írta:bladehu2: engem érdekelne! Milyen módon lehet feltenni a telóra?

S60v3-as telón volt 'galéria gyorsító' sys fájl, a képeket csak a képek mappából, zenét egy megadott mappából nézte csak...
v5-ön használtok ilyet?
Moddolt rom-ba bele lehet tenni ;)
ahogy minden ilyet, JAF-al. viewtopic.php?f=82&t=2207
de egyenlőre még nincs rom, csak érdeklődöm érdemes-e nekiállni eltökölni egy fél hétvégét vele. igazából a leírtak nagy része megy
most is a telómon, de pl az auto induló programokat csak FW módosítással tudnám megoldani :?

valóban, de nem használom sem az n95 -ön sem ezen, mivel van pár "mellékhatása". pl a csengőhangokat sem fogja megtalálni
ott ahová én szeretem tenni (c:\data\sounds), illetve ha próbáltam rávenni hogy de mégis akkor a v5 simán merevre fagy az n95
meg simán nem hajlandó és meguntam a tökölést vele főleg hogy amúgy is a PowerMp3 vagy TTpod zenelejátszó + Resco photoviewer
páros nekem jobban bevált ezen célokra, azok meg értelmesen beállíthatók :) igazából a gyári zenelejátszónak kellene olyan beállításának
lennie mint a fenti programoknak, azaz hogy pl az XX Kb alatti zene az nem zene, a galériának meg én mondom meg hogy milyen mappákat
kívánok kép mappaként megjeleníttetni. ez a kényszerítsük rá hogy csak adott helyről vegye, olyan cseberből-vederbe dolog kicsit.
De persze ha erre a mod-ra van tömeges igény akkor nem tart semeddig belerakni, magamnak meg majd forgatok egy olyat amibe nincs benne.
Azért megnézem még hátha találok vmi okosat aki rájött hogy lehet ezt jobban összerakni kevesebb kompromisszummal.
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
blaci
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2010-02-24 szer. 14:38:58
Készüléktípus: Nokia 5230
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: blaci »

bladehu2 írta:
tedd fel ra a handy shell-t (+ a handy weather-t), az majd kihasznalja ;)
Szia!
Köszönöm! A program működik. De ha jól értem akkor a főképernyőre ezt sem tudom kirakni?
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

Damir88 írta:
dussy írta:bladehu2: engem érdekelne! Milyen módon lehet feltenni a telóra?

S60v3-as telón volt 'galéria gyorsító' sys fájl, a képeket csak a képek mappából, zenét egy megadott mappából nézte csak...
v5-ön használtok ilyet?
Moddolt rom-ba bele lehet tenni ;)
hat eloszor nagyon nem talaltam sehol v5 -re csak a jol bevalt es regota ismert v3-as megoldast. de aztan csak megtalaltam hogy mukodik v5-on.
itt a galeria konfigja is txt file-ba van (nincs rsc mint a v3-nal), de itt nem azt lehet megadni hogy hol keresse hanem hogy hol ne :) viszont kiprobaltam, mukodik. most a zenelejatszo es a csengohangok csak a c:\data\sounds es az e:\music alol jonnek, a galeria pedig nem latja az e: -n az install konytaram illetve az ndrive es a sygic mappait (ezek dugig annak szep kis kepekkel). ezt most mar igy bele lehet tenni (masoknak is mert ezt se nagyon lattam eddig a moddolt romokban) :)
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

blaci írta:
bladehu2 írta:
tedd fel ra a handy shell-t (+ a handy weather-t), az majd kihasznalja ;)
Szia!
Köszönöm! A program működik. De ha jól értem akkor a főképernyőre ezt sem tudom kirakni?
ha jol megnezed ez maga egy fokepernyo nem pedig egy widget :)
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Bluestar
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-02-26 pén. 09:50:03
Készüléktípus: Nokia 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: Bluestar »

Sziasztok !

Olyan gondom van, hogy ha egy java játékot felteszek, akkor megjelanik alul egy vezérlőpanel. Viszont néhány játék akkora, hogy a panel eltakarja egy részét. Van valami megoldás a panel eltüntetésére ?

Köszi.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Bluestar írta:Sziasztok !

Olyan gondom van, hogy ha egy java játékot felteszek, akkor megjelanik alul egy vezérlőpanel. Viszont néhány játék akkora, hogy a panel eltakarja egy részét. Van valami megoldás a panel eltüntetésére ?

Köszi.
Így tudod eltávolítani:
Beállítások-alkalmazáskezelő-telepített alkalmazások-rámész a programra-opciók-programcsomag beállítás,képernyőn megjelenő billentyűzet----ki.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Bluestar
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-02-26 pén. 09:50:03
Készüléktípus: Nokia 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: Bluestar »

potter55 írta:
Bluestar írta:Sziasztok !

Olyan gondom van, hogy ha egy java játékot felteszek, akkor megjelanik alul egy vezérlőpanel. Viszont néhány játék akkora, hogy a panel eltakarja egy részét. Van valami megoldás a panel eltüntetésére ?

Köszi.
Így tudod eltávolítani:
Beállítások-alkalmazáskezelő-telepített alkalmazások-rámész a programra-opciók-programcsomag beállítás,képernyőn megjelenő billentyűzet----ki.

Nagyon köszönöm a gyors választ !
Ale
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2010-01-28 csüt. 08:50:00
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: Ale »

Feltettem Phoenix-el a legújabb firmware-t, nem bírtam ki. :D
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”