Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
GeorgeBrown
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2010-11-28 vas. 19:10:43
Készüléktípus: n8-00
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: GeorgeBrown »

Gyurii írta:Értem, szóval az aksi jobban bírja, mint az N95? :)

FM transmitter tényleg kis hatótávolságú? :hmm2:

Hallottam, hogy sokszor fagy a teló, és a netezés is döcögősen megy. Ezek FW frissítéssel helyrehozzák? :roll:

Egyik váltás az aksi, és hát a teló állapota miatt lenne. Laza 2.5 éves. :whaaa:

Ha vannak ilyesmi hibák, akkor várok még. Bár nagyon belenéztem magam már. :)
Hello nekem 2.5 hete van meg de még egyszer nem fagyott komolyan tele van minden elérhető progival és játékkal a netböngészést ne hasonlicsuk egyik eddigi nokiához se egyéni vélemény szerintem nagyon meg vagyok elégerdve az egésszel!!
ruphor
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-09-28 hétf. 18:14:10
Készüléktípus: n86
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: ruphor »

Sziasztok,
N8 fotóiban és a videóiban nagyot csalódtam. Egy rakás .. az egész. Próbáltam firmware-t frissíteni. Két kérdésem lenne.
1. frissítéskor a phoenix hiányol egy RM596_029_000_M005_16G.fpsx file-t. Azt honnan lehet elővarázsolni vagy letölteni ??
2. Találtam egy olyan udx file-t ami állítólag feljavítja a fotókat és a videót. De abban nincs benne az istallserver.exe. Azt hogyan lehet belevarázsolni ??
Valakinek van ötlete miért ilyen gagyik a fotók ?? A netes fotók mind szuperek , az egész csak etetés ??? Készítettem videót is , hát... érdekes , a netes videókat és fotókat meg sem közelíti.
Köszi, András
Avatar
Salmi
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:20:43
Készüléktípus: N808 + N9 + Mate 10 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 68 times
Been thanked: 135 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Salmi »

Gyurii írta: Ja, és a transmitter hatótávolsága kb. mennyi? :hmm:
Elméletileg két méter, de ha nem közvetlenül a rádió mellett van, akkor súgást tapasztalhatsz.
Azt nem tudom kitől hallottad, hogy fagyogat az N8, nekem még egyszer sem fagyott le. :cool3:
tibike9
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2010-12-02 csüt. 17:51:17
Készüléktípus: N8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: tibike9 »

ruphor írta:Sziasztok,
N8 fotóiban és a videóiban nagyot csalódtam. Egy rakás .. az egész. Próbáltam firmware-t frissíteni. Két kérdésem lenne.
1. frissítéskor a phoenix hiányol egy RM596_029_000_M005_16G.fpsx file-t. Azt honnan lehet elővarázsolni vagy letölteni ??
2. Találtam egy olyan udx file-t ami állítólag feljavítja a fotókat és a videót. De abban nincs benne az istallserver.exe. Azt hogyan lehet belevarázsolni ??
Valakinek van ötlete miért ilyen gagyik a fotók ?? A netes fotók mind szuperek , az egész csak etetés ??? Készítettem videót is , hát... érdekes , a netes videókat és fotókat meg sem közelíti.
Köszi, András
Na most ilyennel értetlenkedek én is. Tiszta fakó, homály a kép, mintha rajta lenne a fólia a lencsén vagy be lenne gőzölve. A videó is pixelhalmaz inkább. Legalábbis este szobavilágítás mellett. Pedig lehetett a neten látni kis fény mellett készült teljesen jó videókat... :S
Avatar
MR007
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2010-07-19 hétf. 18:57:58
Készüléktípus: Nokia 808 PureView + N8
Tartózkodási hely: Debrecen
Has thanked: 8 times
Been thanked: 17 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: MR007 »

ruphor írta:Sziasztok,
N8 fotóiban és a videóiban nagyot csalódtam. Egy rakás .. az egész. Próbáltam firmware-t frissíteni. Két kérdésem lenne.
1. frissítéskor a phoenix hiányol egy RM596_029_000_M005_16G.fpsx file-t. Azt honnan lehet elővarázsolni vagy letölteni ??
2. Találtam egy olyan udx file-t ami állítólag feljavítja a fotókat és a videót. De abban nincs benne az istallserver.exe. Azt hogyan lehet belevarázsolni ??
Valakinek van ötlete miért ilyen gagyik a fotók ?? A netes fotók mind szuperek , az egész csak etetés ??? Készítettem videót is , hát... érdekes , a netes videókat és fotókat meg sem közelíti.
Köszi, András
Akkor lehet hogy nem N8-ad van. Fótóban és videóban is a legjobb, mégha vannak korlátai is. Sötétben ne várj csodát. Frissíteni a Nokia Ovi Suite vagy a Nokia Software Updater 3-at ajánlom. A phoenix-et el kéne már felejteni végre, csak bajt okoz mindenkinél.
gabipaci
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 15:10:50
Készüléktípus: N8-00
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: gabipaci »

tibike9 írta:
ruphor írta:Sziasztok,
N8 fotóiban és a videóiban nagyot csalódtam. Egy rakás .. az egész. Próbáltam firmware-t frissíteni. Két kérdésem lenne.
1. frissítéskor a phoenix hiányol egy RM596_029_000_M005_16G.fpsx file-t. Azt honnan lehet elővarázsolni vagy letölteni ??
2. Találtam egy olyan udx file-t ami állítólag feljavítja a fotókat és a videót. De abban nincs benne az istallserver.exe. Azt hogyan lehet belevarázsolni ??
Valakinek van ötlete miért ilyen gagyik a fotók ?? A netes fotók mind szuperek , az egész csak etetés ??? Készítettem videót is , hát... érdekes , a netes videókat és fotókat meg sem közelíti.
Köszi, András
Na most ilyennel értetlenkedek én is. Tiszta fakó, homály a kép, mintha rajta lenne a fólia a lencsén vagy be lenne gőzölve. A videó is pixelhalmaz inkább. Legalábbis este szobavilágítás mellett. Pedig lehetett a neten látni kis fény mellett készült teljesen jó videókat... :S
Csak egy ötletem van:
Kamera, opciók, beállítások, képminőség, és itt vedd fel gyenge 0,3 MMS-ről kiváló 12Megapixel - nagy-ra.
tibike9
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2010-12-02 csüt. 17:51:17
Készüléktípus: N8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: tibike9 »

Azon van alapban...
gabipaci
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 15:10:50
Készüléktípus: N8-00
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: gabipaci »

MR007 írta: A phoenix-et el kéne már felejteni végre, csak bajt okoz mindenkinél.
Nem, azt csak ebben a topikban kéne már elfelejteni, kaptunk rá figyelmeztetést is. Nekem nem okozott bajt, az, hogy valaki nem tud lépésről lépésre végigvinni egy frissítést, magyar nyelvű leírás alapján, az nem a Phoneix hibája. Az egyetlen elfogadható kérdés, ez a "a phoenix hiányol egy RM596_029_000_M005_16G.fpsx file-t", mivel ez nincs benne a leírásban. A válasz pedig, igen, tovább lehet menni, magyar lesz, de nem lesz 100%-os. Nekem is így van megcsinálva, és nem "teljesen" jó.
hjocco
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2009-03-04 szer. 09:38:13
Készüléktípus: Nokia Lumia 930
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 57 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: hjocco »

gabipaci írta:
MR007 írta: A phoenix-et el kéne már felejteni végre, csak bajt okoz mindenkinél.
Nem, azt csak ebben a topikban kéne már elfelejteni, kaptunk rá figyelmeztetést is. Nekem nem okozott bajt, az, hogy valaki nem tud lépésről lépésre végigvinni egy frissítést, magyar nyelvű leírás alapján, az nem a Phoneix hibája. Az egyetlen elfogadható kérdés, ez a "a phoenix hiányol egy RM596_029_000_M005_16G.fpsx file-t", mivel ez nincs benne a leírásban. A válasz pedig, igen, tovább lehet menni, magyar lesz, de nem lesz 100%-os. Nekem is így van megcsinálva, és nem "teljesen" jó.

Nekem ilyen nincs is benne és nem is kereste.Mindegyik így kezdődik RM-596_011.012.......Lehet hogy valami mégsem jó? NaviFirm Plus 0.7 szedtem le. A frissítés után tökéletes lett,vissza állt minden eredetibe.sztem 100% Magyar Nokia 2 év gyári garis.
Avatar
Reith1986
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2009-12-23 szer. 10:55:54
Készüléktípus: N8-00
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Reith1986 »

Salmi írta:
Gyurii írta: Ja, és a transmitter hatótávolsága kb. mennyi? :hmm:
Elméletileg két méter, de ha nem közvetlenül a rádió mellett van, akkor súgást tapasztalhatsz.
Azt nem tudom kitől hallottad, hogy fagyogat az N8, nekem még egyszer sem fagyott le. :cool3:
Tőlem hallotta. De ezért is van az enyém szervízben :wacko:
Köszönömöt adni is jó és kapni is :D
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “N-széria”