Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Kata
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010-11-05 pén. 06:31:32
Készüléktípus: Nokia 6600 + Nokia N8 Blue
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Kata »

Szép reggelt mindenkinek! :bye1:

Segítségeteket szeretném kérni autós tartóval kapcsolatban! Tudom, hogy volt már valaki, aki elégedetten nyilatkozott egy bizonyos autós tartóval kapcsolatban, de sajnos nem jegyeztem fel melyikkel kapcsolatban. Amit a Nokia oldalán lehet rendelni (CR-122) jó-e? Vagy esetleg van másik, ami jobb?

Köszi!
Nanuk
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-07-29 szer. 12:35:57
Készüléktípus: Nokia 808 PureView
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Nanuk »

Én írtam,hogy jó a tartó, és igen, a gyárilag ajánlott CR-122-t használom azóta is megelégedéssel.
Csak navigáláskor teszem bele egyébként.

Más. Bt kihangosítót használok, és továbbra is fenn áll az a hiba, hogy időnként egy-egy hívás befejezte után lejátsza az utoljára lejátszott zenét. Remélem itt is kotorásznnak majd benne.
Kata
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010-11-05 pén. 06:31:32
Készüléktípus: Nokia 6600 + Nokia N8 Blue
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Kata »

Köszönöm! Erre voltam kíváncsi, mert, ha minden igaz ma megrendelem én is az N8-ast és gondoltam egy füst alatt a tartót is!

Szép napot mindenkinek!
Avatar
KonyN8
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2010-12-20 hétf. 18:30:22
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: KonyN8 »

etel írta:
-Dr-Strust- írta:
etel írta:valakinek van ilyen-e ---> http://shop.nokia.hu/img/thumbnails/pro ... 40x240.png
szerintetek menyire védi? kinek mi a tapasztalata vele ? :blush: :blush: :blush:
lásd feletted levő hsz!!!
bocsi az off-t de a keresőbe be írtam azt hogy cc-1005 és nem hozott ki semmit na de akkor tényleg bocsánat :confused2:
Nekem ilyen van, sokkal jobb lett vele a telo fogása, elég jól védi mindentől, nehezebben csúszik ki a kezedből. a kijelzőt is védi a sík felületektől.
Eredeti nokiát vegyél! mintaboltba olcsóbb is mint máshol, és van rajta gyári "Nokia Nseries" felirat.

ÜDV!
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

beryary írta:
-Dr-Strust- írta:Isteneeeem
Tötöld már le! aztán felteszed megin és nem pipálod ki azt az opciót legközelebbi telepítésnél...
De amúgy a készítő oldalán találtam tess:
Startup/Shutdown animations and sounds mod (101F8763.txt)
Set 0×3 to the startup animation file
Set 0xD to the startup sound
Set 0×12 to the shutdown animation file
Set 0×14 to the shutdown sound
"Isteneeeem"

Tehát ha elolvasnád azt a kis OFF-ot amit írtam akkor látnád a tartalmában, h direkt csak ezt a részt raktam fel az indítódallam miatt !!!!!
De ebből nem tetszik,h jelen pillanatban nincs indítóképernyő ( tudod a kis kézfogás :) ) tehát azt a jelenlegi módosított indítódallam mellet
vissza szeretném kapni és gondoltam lesz vki nálam is nagyobb buherás és meg tudja mondani hol találom meg az indítóképet amit aztán
átrakhatok a kreált C://Anim mappában és teljes lenne a boldogságom !!!

"Isteneeeem" VÁGOD ? :)
Bocs, de tegnap már kiakasztott a sok alap kérdés, amikre már ezer válasz van...
Amúgy amit linkeltem az alapján te is meg tudtad volna nézni :D
Z:\\system\\sounds\\Wakeup tone.aac (hang)
Z:\\resource\\apps\\startup.mbm (kép)

Sőt még kikapcsolási dallamot, és képet is be tudsz tenni :D
Kép
Kép
Avatar
KonyN8
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2010-12-20 hétf. 18:30:22
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: KonyN8 »

marley írta:
KonyN8 írta:Szevasztok!
Azon kevesek közé tartozom akik végigolvasták 1-85 if az N-8 topicot. Sok kérdésemre kaptammár választ.,, Emiatt "merek" kérdezni:

3 hete vagyok boldog T-mob os tulaj. Media Mania XL díjcsomaggal vettem a vasat. Kérdésem lenne ,hogy a díjcsomagomba foglalt 40 óra mobil TV -t hogyan tudnám lehasználni? Eddig sehol nem találtam rá megoldást, hogy az alap csatornákat láthassam. Az előre telepített szoftver szerint nem vagyok rá előfizetve, voltam bennt miatta a T-mob ba, akk leaktiválták a Mobil TV t de változás azóta se történt.

Választ előre is köszönöm! Fullrespect.!
aktiválni kell hiába van xl díjcsomagod én m es be vagyok én is azthittem hogy egybol zsír lesz szal aktiváld lépj be a konyvjelzőkbe majd keress egy oat hogy mobil tv és alap csomag és ott is lesz :D jah meg tmobile net et használd me wifivel azt érzékeli hogy nem vagy előfizető
rem tudtam segíteni
ÁSZVAGY!!! :taps2: Kösszönöm!
Avatar
marley
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2010-12-17 pén. 17:39:14
Készüléktípus: n8
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: marley »

KonyN8 írta:
marley írta:
KonyN8 írta:Szevasztok!
Azon kevesek közé tartozom akik végigolvasták 1-85 if az N-8 topicot. Sok kérdésemre kaptammár választ.,, Emiatt "merek" kérdezni:

3 hete vagyok boldog T-mob os tulaj. Media Mania XL díjcsomaggal vettem a vasat. Kérdésem lenne ,hogy a díjcsomagomba foglalt 40 óra mobil TV -t hogyan tudnám lehasználni? Eddig sehol nem találtam rá megoldást, hogy az alap csatornákat láthassam. Az előre telepített szoftver szerint nem vagyok rá előfizetve, voltam bennt miatta a T-mob ba, akk leaktiválták a Mobil TV t de változás azóta se történt.

Választ előre is köszönöm! Fullrespect.!
aktiválni kell hiába van xl díjcsomagod én m es be vagyok én is azthittem hogy egybol zsír lesz szal aktiváld lépj be a konyvjelzőkbe majd keress egy oat hogy mobil tv és alap csomag és ott is lesz :D jah meg tmobile net et használd me wifivel azt érzékeli hogy nem vagy előfizető
rem tudtam segíteni
ÁSZVAGY!!! :taps2: Kösszönöm!
nagyon szívesen örülök h segíthettem
sadboy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010-03-24 szer. 06:10:46
Készüléktípus: Nokia 808 PureView
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: sadboy »

bsanya5 írta:
ssgt írta:Hello!
TEljesen feltöltött aksival meddig kéne bínia a telefonnak? Ma reggel töltöttem fel, és most 40%-on áll. Pár sms-t küldtem és kb. 1órát beszéltem, semmi egyebet nem csináltam a telefonnal. Nem kéne egy kicsit jobban bírnia?
Nekem hasonló használat mellett, nappal bekapcsolt bluetooth-val 3 napig bírja.....
Webeszközök offline módban vannak? Mert nekem akkor szopta az aksit amikor egyszer véletlenül online -ba raktam.
Avatar
gyula84
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 23:56:55
Készüléktípus: Note10 Plus + Nokia 808
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: gyula84 »

Hali

Én is feltettem a H2O féle dolgokat pl. a video közbeni AF. Az ad egy érdekes hangot ugye és azt videózás közben nekem szépen felveszi és ez elég idegesítő.
Avatar
streetracing
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009-06-25 csüt. 12:12:03
Készüléktípus: N8
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: streetracing »

Tudtok oylan módosított UDa filet linkelni ami működik. Salmi féle linken lévőt most töltöttem le, és meghalt tőle a telo. Szerencsére az eredeti firmware uda file-al sikerült feléleszteni. Bár a végén a phoenix valami hibát dobott, de a telefon elindult.

Szóval egy jól használható uda file? :)
BMW M Power
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “N-széria”