Nokia N95 8GB

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Macika »

joco77 írta:Voltam mind a két helyen és semmi sajnos.
VIII. Üllői - Leonardo da Vinci sarok vagy XIII. Lehel utca - Dévai u. sarok.
Cégnevet nem írok, mert nem a reklám helye.

Az összes szükséges alkatrész fél méter 3,5jack papa-mama kábelhez nincs 300 Ft...
Na persze, kell hozzá forrasztópáka is, meg némi rutin is...

Ha valahová elviszed legyártatni a kábelt, akkor már a többszörösében lesz, mintha az E-boltban megrendelted volna házhoz szállítással.
joco77
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-06-21 vas. 15:47:10
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: joco77 »

Macika írta:
joco77 írta:Voltam mind a két helyen és semmi sajnos.
VIII. Üllői - Leonardo da Vinci sarok vagy XIII. Lehel utca - Dévai u. sarok.
Cégnevet nem írok, mert nem a reklám helye.

Az összes szükséges alkatrész fél méter 3,5jack papa-mama kábelhez nincs 300 Ft...
Na persze, kell hozzá forrasztópáka is, meg némi rutin is...

Ha valahová elviszed legyártatni a kábelt, akkor már a többszörösében lesz, mintha az E-boltban megrendelted volna házhoz szállítással.
Köszönöm elnézek a megadott helyekre hátha..
Nam akarok szöszölni a szereléssel mert nem értek hozzá, és pákám sincs... Az E-boltban pedig sajna nincs olyan kábel mint amit én szeretnék.
berked
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009-05-28 csüt. 11:59:38
Készüléktípus: nokia n95 8gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: berked »

Sziasztok!!!
Ma kaptam egy nokia n95 8gb-t ,minden sikerült is megcsinálni rajta amit szerettem volna,de olyan problémám van hogy adatátvitel módban nagyon lassan másol fel illetve lefelé egy fél nap mire átmásol egy filmet.lehet ennek valamit csinálni vagy ez ilyen?pc suite programban nem találok semmi adatátviteli módot.válaszotokat előre is köszönöm.
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: ferret »

berked írta:Sziasztok!!!
Ma kaptam egy nokia n95 8gb-t ,minden sikerült is megcsinálni rajta amit szerettem volna,de olyan problémám van hogy adatátvitel módban nagyon lassan másol fel illetve lefelé egy fél nap mire átmásol egy filmet.lehet ennek valamit csinálni vagy ez ilyen?pc suite programban nem találok semmi adatátviteli módot.válaszotokat előre is köszönöm.
Sajnos az N95 8gigának ez a hibája. Nem lehet vele mit kezdeni.
Kép Kép
boksz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2009-03-27 pén. 15:43:49
Készüléktípus: N8
Tartózkodási hely: Kecskemét. Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: boksz »

Tudtok-e abban seghíteni, hogy régen az N73 telefonomhoz volt egy kedvenc témám a nevére nem emlékszem csak arra, hogy kockásfüzetkinézetű volt az egész, fehér világos, a szélei recések asszem.
Ez kéne nekem N95-re.
krisztina76
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009-07-02 csüt. 14:02:22
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: krisztina76 »

Sziasztok!

Végigolvastam a fórumot, de sajnos nem találtam megoldást a gondomra. Sőt nem hogy megoldást nem találtam, hanem úgy látom, senkinek semmi baja nincs az N95 8Gb fényképezőjével. " hete van egy ilyen csuda telefonom. Minden pöpec rajta! Imádom! Egy 6500 Slide volt az elődje.
Tehát :hmm2:
Az N95-öm annyira rossz képeket készít, amilyet szerintem egy eldobható fényképezőgép is felül tud múlni. Iszonyú szemcsés, bármit csinálok vele. Akár automatán, akár beállítva rajta a dolgokat, borzasztó rossz. A 6500-val gyönyörű éles képek készültek, ezzel pedig se szín, se élesség....semmi!
Van valakinek ilyen gondja? Mit tudok vele csinálni?
Feltöltök egy pár képet, hogy lássátok mireől beszélek. Az első, még a 6500-val lett készítve, a második pedig az N95-el.
Nagyon örülnék, ha megtalálnátok a megoldást a gondomra, mert imádom a telefont, de így, hogy nem tudok vele képeket készíteni..........nagy lenne a csalódásom.
Előre is köszönöm a segítségeteket!
Üdv Mindenkinek! Kriszta
Képeket nem tudom megmutatni, úgyhogy jó lenne, ha előbb abban segítenétek, hogy tudok feltölteni képet :?
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: ferret »

krisztina76
Üsd be ezt alapállapotban: *#0000# így meg tudod nézni a verziószámot. Ebből az is kiderűl, hogy nem klónnal van-e dolgod. A 8 gigásat előszeretettel hamisítják.
Képet ide www.kepfeltoltes.hu töltsd fel és másold be ide.
Kép Kép
boksz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2009-03-27 pén. 15:43:49
Készüléktípus: N8
Tartózkodási hely: Kecskemét. Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: boksz »

krisztina76 írta:Sziasztok!

Végigolvastam a fórumot, de sajnos nem találtam megoldást a gondomra. Sőt nem hogy megoldást nem találtam, hanem úgy látom, senkinek semmi baja nincs az N95 8Gb fényképezőjével. " hete van egy ilyen csuda telefonom. Minden pöpec rajta! Imádom! Egy 6500 Slide volt az elődje.
Tehát :hmm2:
Az N95-öm annyira rossz képeket készít, amilyet szerintem egy eldobható fényképezőgép is felül tud múlni. Iszonyú szemcsés, bármit csinálok vele. Akár automatán, akár beállítva rajta a dolgokat, borzasztó rossz. A 6500-val gyönyörű éles képek készültek, ezzel pedig se szín, se élesség....semmi!
Van valakinek ilyen gondja? Mit tudok vele csinálni?
Feltöltök egy pár képet, hogy lássátok mireől beszélek. Az első, még a 6500-val lett készítve, a második pedig az N95-el.
Nagyon örülnék, ha megtalálnátok a megoldást a gondomra, mert imádom a telefont, de így, hogy nem tudok vele képeket készíteni..........nagy lenne a csalódásom.
Előre is köszönöm a segítségeteket!
Üdv Mindenkinek! Kriszta
Képeket nem tudom megmutatni, úgyhogy jó lenne, ha előbb abban segítenétek, hogy tudok feltölteni képet :?

A fényképező beállításoknál a képminőséget vedd maxra., illetve a digitális zoomot ne használd, + az élesség legyen normál.
krisztina76
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009-07-02 csüt. 14:02:22
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: krisztina76 »

Sziasztok!

Megint én vagyok. Sikerült a képeket felvarázsolni erre a helyre: http://cid-8e6c5adf1106a9c8.skydrive.li ... lbums.aspx
Kérlek nézzétek meg és segítsetek, mi lehet a gond! ( a képek sajnos nem teljes méretűek, de látni a különbséget!
Még egyszer köszönöm!
Szép napot Nektek!
Krisztina
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: ferret »

krisztina76 írta:Sziasztok!

Megint én vagyok. Sikerült a képeket felvarázsolni erre a helyre: http://cid-8e6c5adf1106a9c8.skydrive.li ... lbums.aspx
Kérlek nézzétek meg és segítsetek, mi lehet a gond! ( a képek sajnos nem teljes méretűek, de látni a különbséget!
Még egyszer köszönöm!
Szép napot Nektek!
Krisztina
Változtattál valamit a képek méretén? Ha rámegyek a tulajdonságaira, nem éppen 5 megásak.
Beütötted már a *#0000# kódot?
Kép Kép
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “N-széria”